«

»

Pro 20

Print this Příspěvek

Programátorská soutěž Strakonice

V pátek 7. prosince se zájemci z druhého stupně z počítačového kroužku vypravili na dvoudenní soutěžní programátorské setkání do Strakonic, aby zde poměřili síly s programátory z různých koutů naší republiky – Prahy, Bíliny, Teplic, Strakonic, Českých Budějovic…

Letošním soutěžním tématem bylo Vánoční cukroví. První den jsme v programu pekli linecké cukroví a před soutěží je i ochutnali, abychom věděli jak na to. Mohli jsme popustit uzdu své fantazii a kreslit si své vlastní obrázky. Druhý den jsme programovali tři soutěžní úlohy přesně podle zadání – zachraňovali jsme v nich indiánský kmen před povodní a závodili.

Jako začínající programátoři jsme zde načerpali cenné zkušenosti a také zápal do dalšího programování, na památku jsme si vysoutěžili pěkné ceny.

Zadání soutěžních programů si můžete prohlédnout zde a hotové programy vám rádi předvedeme v našem kroužku.

Permanent link to this article: http://www.zscaslavice.cz/2018/12/20/programatorska-soutez-strakonice/