«

»

Čec 06

Print this Příspěvek

Rozloučení s žáky 9. třídy

Konec školního roku je tu. Všichni se na prázdniny loučíme a těšíme se, že se v září zase sejdeme. Bohužel, s deváťáky je to jinak. Byli tu s námi devět let a po prázdninách zamíří do lavic v jiných školách. Už teď je nám po nich smutno. Málokdy se povede, aby se sešla tak prima parta. Určitě nemluvím jen za sebe, když řeknu, že chodit učit do do této třídy byla radost. Osobně jim vděčím za spoustu pěkných chvil, zážitků a pohody.

V úterý 29.6. se s námi rozloučili svou prezentací, kterou nám připomněli svoji cestu nástrahami povinné školní docházky. Potom poděkovali všem učitelům, kteří se jim věnovali. Nejedno oko nezůstalo suché.

Přejeme jim všem, aby byli spokojení se svým výběrem školy, úspěšně ji zvládli a našli v životě uplatnění, které je nejen zabezpečí, ale bude jim přinášet i radost. Vždy je u nás rádi uvítáme, když budou mít chuť se k nám přijít podívat.

Doufám, že ne sbohem, ale na shledanou.

DSC_0343 DSC_0379 DSC_0386

Permanent link to this article: http://www.zscaslavice.cz/2021/07/06/rozlouceni-zaky-9-tridy/