«

»

Čec 02

Print this Příspěvek

Sportovní den

Ke konci školního roku probíhá tradičně sportovní den. Na hřišti je připraveno několik sportovních disciplín, na stanovištích žáci 9. třídy. Žáci 1. – 8. třídy stanoviště postupně obchází a sportují. V letošním roce si mohli zasoutěžit v těchto disciplínách: běh 60 m, člunkový běh, vytrvalostní běh, běh v pytlích, hod kriketovým míčkem, lehy-sedy, skoky přes švihadlo, skok z místa. Sportovci se do soutěžení zapojili s chutí a elánem jim vlastním a za povzbuzování fanoušků z vlastních řad podávali výborné výkony i při poměrně vysokých letních teplotách. K dobru jim přišly ledňáky i meloun.

Nejlepší sportovci školy:

1. třída: Tomáš Večerek, Ondřej Trojan, Tomáš Zámečník, Ema Vrtalová, Sofie Sellnerová, Lucie Aipldauerová

3. třída: Matouš Eliáš, Karolína Nahodilová, Lea Krulová

4. třída: Lukáš Večerek, Natálie Ondráčková, Matyáš Parkan

5. třída: Denis Brychta, Vojtěch Krejcar, Michal Smutný, Linda Nezpěváková, Gabriela Čeloudová, Vanesa Hanzalová

6. třída: Štěpán Vaněk, Václav Rygl, Jan Hanzal, Adéla Pátková, Veronika Dokulilová, Bára Hanzalová

Kopie souboru P1020625

 

P1020673

Permanent link to this article: http://www.zscaslavice.cz/2021/07/02/sportovni-den/